Podmínky studentské půjčky

Studentská půjčka je úvěr jako každý jiný. Jen s tím rozdílem, že je možné velice tvárně s ním pracovat a domluvit si individuálně velikost a datum splácení. To přináší pro studenty, ale i další osoby, které tuto půjčku mohou získat neocenitelnou možnost, jak svůj rozpočet zodpovědně plánovat. Výhodou je, že banky mvají zvýhodněné úrokové sazby pro studenty, takže získají levnější půjčku než běžný žadatel o spotřebitelský úvěr.

Tyto podmínky jsou standardně uváděny při každé žádosti nejen o studentskou půjčku. Vždy je potřeba doložit identifikaci vlastní osoby. Půjčku poskytuje bankovní společnost, takže se jedná o půjčku, která je nejméně riziková a solidní. Renomovaná bankovní společnost, kde i studenti mají možnost skutečně získat půjčku podle svých potřeb. Využijte i vy nabídky od stabilní bankovní instituce na získání peněz dle libosti a svých vlastních potřeb.

Podmínky pro získání půjčky
Studentská půjčka je určena pro osoby starší 18 let, které trvale žijí v České republice. O půjčku tak může zažádat jakýkoliv student, který má zájem řešit své finanční sny či potíže. Obvykle je tedy potřeba trvalý příjem a bankovní účet. S půjčkou je pak tento účet spojen. Pokud nemáte účet, je vám zdarma zřízen při řešení studentské půjčky.

Základem je dobrá bonita

Jednou ze základních podmínek pro schválení půjčky je dostatečná bonita, především pak doložitelný příjem. Pokud příjem schází, přistupují banky k zaručení se za půjčku ručitelem, spolužadatelem, nejčastěji se jedná o rodiče.

Doklady pro studentskou půjčku

  • občanský průkaz
  • druhý doklad totožnosti
  • dva telefonní kontakty
  • doklad o ověření kontaktní adresy
  • doklad o pravidelném měsíčním příjmu

Publikováno: 8.5.2016
www.rychla-studentska-pujcka.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Informační web o studentských půjčkach. Neposkytujeme půjčky.